BTicino ürünleri, Türkiye’de 2000 yılından bu yana doğrudan BTicino tarafından satışa sunulmaktadır. Şirket 2004 yılında kendi uzman satış ve teknik ekibiyle tekrar yapılanarak Türkiye pazarındaki yerini güçlendirmiştir.


Araştırma-Geliştirmeyi ve sürekli gelişimiş, şirket felsefesi olarak benimsemiş olan BTicino; geliştirilen yeni ürünleri eş zamanlı olarak Türkiye pazarına da sunmaktadır.

 

2005 yılı içinde anahtar priz serilerine ek olarak, villalar, siteler ve apartmanlar için Interkom ürünlerini pazara sunmuştur.

 

BTicino, teknik eğitim, satış sonrası hizmet, promosyon ve diğer hizmetleriyle, profesyonel yaklaşımı benimsemiş dinamik ve uzman kadrosuyla Türkiye’deki gelişimini sürdürmektedir.


BTicino'da tasarım sadece dekoratif amaçlı olarak kullanılmaz. İş ve güncel hayatımızı kolaylaştıran yenilikçi çözümler sunan projelere katılmak şirketimizin en önemli hedefidir. İşte bu prensiple, ürün yelpazesinin yılda %20 oranında yenilenmesi amaç edinilmiştir. Teknolojik gelişmeleri takip eden yeni ürünler yaratmak ve tüketiciye bu ürünleri sevdirmek en önemli hedefimiz olmuştur.

  

BTicino Türkiye
Şirket : Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:1
İstanbul/Turkey - 34430
Tel : +90 (212) 368 2800
Teknik Danışma Hattı : 0800 211 6033
Fax : +90(212) 249 39 91
E-mail : Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir