Get the Flash Player to see this player.

time2online Joomla Extensions: Simple Video Flash Player Module

Veri ve Sinyal Ağı

Ev içinde geleneksel TV, dijital uydu, Kişisel Bilgisayar ağlarına yönelik sinyalleri, evin tüm alanlarına yaymak, bağlantı rahatlığını evin tül alanlarında kullanmak için yapısal müdahalelere, dekorasyon ve düzenleme değişikliklerine gerek kalmaz. Bu şekilde bağlantı rahatlığını herhangi bir rahatsızlık çekmeden dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz.

Multimedya kablo bağlantı sistemi sayesinde, şahsi ev ortamınızı küçük bir ofis donanımı, veri ağlarına erişim, ses-video sinyallerini kullanma rahatlığı ile dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Geliştirme ve noktasal ya da sistem güncellemeleri içinde aynı esneklik söz konusudur.

Ses ve Video

Yaşam alanınıza erişimlerin etkili bir şekilde kontrolü: Bu noktadan hareket edilecek olursa tüm yaşam alanının savunmasını ve korunmasını ayarlamak mümkündür. Modern My Home teknolojisi, çeşitli yerel ya da mesafeli görüntüleme enstrümanları sayesinde gerek evde gerek evden uzakta iken evir tamamen kontrol altında tutulmasını sağlar.

Dijital Video Diyafon donanımları, girişte mevcut kişiler ile açık bir şekilde iletişim kurulmasını sağlar. Ev sahibinin evde olmaması halinde dahi İnterkom sekreter mesajı aracılığı ile iletişim kurmak mümkündür (ziyaretçinin kayıtlı mesajından ziyade, aramanın yönlendirilmesi işlevi kullanma imkânı bulunur).