Bu site (www.bticino.com.tr) Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir; yurtdışı sitesine erişimi olan ziyaretçiler, yerel olarak uygulanan yasalara uymalıdır. Yasal uyarılar önceden haber verilmeden, her zaman değiştirilebilir, düzenli olarak kontrol etmenizi öneririz.

Son güncelleme : 2018

MÜLKİYET HAKLARI


Sitenin İçeriği

LEGRAND’ın güvenilir bir içerik üretmek için sarfettiği tüm çabaya ve metinlerin yazılması ve fotoğrafların yayınlanması için gösterdiği tüm özene rağmen, bu sitede yayınlanan bilgilerde hataların bulunması mümkündür. LEGRAND , siteye girişlerden veya sitede sunulan bilgilerin kullanılmasından doğacak doğrudan veya dolaylı zararlardan hiç bir durumda sorumlu tutulamaz (ör : hatalar, eksiklikler, erişilememe durumu, veri kayıpları, hasarlar, imhalar veya kullanıcının bilgisayar donanımını etkileyebilecek olan virüsler). Buna göre, kullanıcı bu bilgileri kendi şahsi sorumluluğu altında kullanmayı kabul eder ve gerekli tüm kontrolleri yapması önerilir.


Bağlantılar

LEGRAND hiçbir şekilde üçüncü sitelerin içeriğini kontrol etmez. LEGRAND ve ortakları, bağlantıların yönlendirdiği sitelerin içerikleri ilgili hiç bir sorumluluk kabul etmez. Bu bağlantılar, LEGRAND internet sitesinin, ortaklarının internet sitelerinin veya servis olan bağlı kuruluşlarının internet sitelerinin kullanıcılarına önerilir. Bağlantıların etkinleştirilmesi kararı internet kullanıcılarına aittir. Bunun dışında, bağlı olmayan sitelerin kendi özel kullanım koşulları olduğunu hatırlatırız.


GARANTİ VE SORUMLULUK REDDİ

LEGRAND GRUBU mevcut sitedeki ve içeriği üzerindeki telif hakları da dahil olmak üzere tüm haklarını, özellikle de fikir haklarını korur ve saklı tutar. Bu sitede belirtilen markalar (sayılanlarla sınırlı olmamak üzere: Legrand©, BTicino©, MY HOME™, Axolute™, LivingLight™, Matix™) tescilli markalardır. Bu sitenin sayfalarındaki tüm patentler, logolar, metinler, sayfa düzenleri, görseller, fotoğraflar, grafikler, simgeler ve farklı diğer öğeler LEGRAND’ın mülkiyetindedir. İlgili mevzuat uyarınca, içeriğin kısmen veya tamamen, bazı destekler üzerinde ve kim olursa olsun herhangi biri tarafından ortak kullanım için Legrand’ın veya haleflerinin yazılı izni olmadan sunulması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bu hakkın ihlali anlamına gelen tüm eylemler ilgili mevzuat uyarınca cezalandırmaya neden oluşturur.KİŞİSEL VERİLER


- İlgili verilerin türü :


"kişisel veriler" deyimiyle, bir kişiyi ilgilendiren ve onun tespit edilmesine imkan verecek tüm veriler kastedilmektedir. Bu, isimleri, telefon numaralarını, posta ve elektronik posta adreslerini veya şirket isimlerini kapsamaktadır.

- Toplanan verilerin kullanılması :


Toplanan bu veriler sadece LEGRAND grubu içinde kullanılmak üzere ayrılmıştır ve hiç bir ticari veya kaynak amaçla üçüncü kişilere dağıtım, iletim veya oturum için kullanılamazlar. LEGRAND bunları, Avrupa’daki veya Dünya’daki LEGRAND grubunun başka şirketleriyle paylaşabilir, onların kullanımına açabilir veya onlara gönderebilir (LEGRAND’ın verilerin ticari ve fikri olarak korunması hakkında uygulanabilecek yasalara en hassas şekilde uyması koşuluyla). LEGRAND Grubunun parçası olan şirketler, LEGRAND FRANSA ve hisse veya hisse senetlerinin çoğunluğu direk veya dolaylı olarak LEGRAND FRANSA’ya ait olan tüm şirketler, kurumlar ve kuruluşlardır. LEGRAND Grubu firmaları Kişisel Verilerinizi sadece aşağıda belirlenmiş olan sınırlar içinde kullanacaklardır ve Kişisel verilerin kullanılması ve korunması ile ilgili titiz koşullara ve politikalara bağlı kalacaklardır. LEGRAND Kişisel verilerinizi aşağıdaki amaçlar için toplamak, saklamak ve kullanmak istemektedir :


 • Müşterilere, garanti ve satış sonrası servisleri gibi hizmetleri kapsayan bir yardım sunmak
 • LEGRAND, ürünleri ve hizmetleri hakkındaki bilgi arayışlarınızı ve taleplerinizi kolaylaştırmak ve ele almak
 • Size LEGRAND ürünleri ve hizmetleri ile ilgili en son bilgileri iletmek
 • LEGRAND ürünleri ve hizmetleri hakkındaki düşüncelerinizi öğrenmek (ürün sondajlarının yapılması)
 • Faaliyetler ve promosyonel teklifler düzenlemek
 • LEGRAND tarafından internet sitelerinden birinde yayınlanan iş ilanında istenen özellikler sizin adaylığınıza uygunsa sizi aramak.

- Bilgi Hatası :

Genel olarak, LEGRAND internet sitelerinden kişisel bilgilerinizi vermek zorunda olmadan bizi ziyaret edebilirsiniz. Bununla birlikte, bir yıldızla işaretli olan adımlar, size bazen en azından bazı bilgilerin gerekli olduğunu belirtirler. İlgili giriş adımlarına uyulmaması, LEGRAND’ın size bazı erişimleri veya hizmetleri verememesine yol açabilir.


- Toplanan verilerin güvenliği ve gizliliği :

LEGRAND Kişisel Verilerinizi korumak için yasalara uygun olarak fiziki, elektronik ve yönetimsel koruma araçlarını kullanmaktadır. Bu verilere sadece izin verilmiş olan kısıtlı sayıda kişi ulaşabilmektedir.


- Toplanan verilerin güvenliği ve gizliliği :

LEGRAND Kişisel Verilerinizi korumak için yasalara uygun olarak fiziki, elektronik ve yönetimsel koruma araçlarını kullanmaktadır. Bu verilere sadece izin verilmiş olan kısıtlı sayıda kişi ulaşabilmektedir.


- Kişisel verilere erişim hakkı :

LEGRAND’a iletmiş olduğunuz her tür kişisel bilgi, bilgi işlem, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu nedenle, kendinizle ilgili kişisel bilgilere erişme, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Denemek için, her zaman, talebinizi aşağıdaki şekillerde iletebilirsiniz :

- Adrese mektupla; LEGRAND, Service Consommateurs ou Service Relations Pro, 128 avenue du Maréchal De Lattre de Tassigny, 87045 LIMOGES CEDEX,
- Elektronik posta ile: info@bticino.com.tr
- Sitedeki iletişim bölümüne girerek.


- Toplanan verilerin güvenliği ve gizliliği :

LEGRAND’a iletmiş olduğunuz her tür kişisel bilgi, bilgi işlem, Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tabidir. Bu nedenle, kendinizle ilgili kişisel bilgilere erişme, düzeltme ve silme hakkınız bulunmaktadır. Denemek için, her zaman, talebinizi aşağıdaki şekillerde iletebilirsiniz :


- Adrese mektupla; LEGRAND, Müşteri İlişkileri, Evliya Çelebi Mah. Sadi Konuralp Cad. No:1 34430 Şişhane - İSTANBUL
- Elektronik posta ile: info@bticino.com.tr
- Sitedeki iletişim bölümüne girerek.KULLANIM KOŞULLARI


Bu siteyi sadece mevcut Kullanım Koşullarına uyarak kullanabilirsiniz ve kullanma sebebiniz sadece yasalara uygun olmalıdır, bu da demektir ki, Fransa’da veya Siteye giriş yaptığınız ülkede yürürlükte olan yasalara, düzenlemelere ve kullanımlara uyulması gereklidir.


Özellikle aşağıdakileri kabul etmiş olursunuz :

 • Yasadışı, müstehcen veya küçük düşürücü hiç bir bilgiyi bu siteden yola çıkarak bu sitede veya başka bir sitede yayınlamamayı, iletmemeyi veya dağıtmamayı;
 • Bu siteyi başkalarının haklarına zarar verecek şekilde kullanmamayı;
 • İzinsiz, yanlış veya hileli rezervasyonlar yapmamayı;
 • Sitenin düzgün çalışmasını engelleyecek veya engellemeyi deneyecek olan yazılımları, manuel veya elektronik olarak, herhangi bir araçla, özellikle virüs veya bozuk veriler içeren dosyaları yüklemek veya erişime açmak şeklinde kullanmamayı;
 • Sitenin grafik görünüşünü veya onu oluşturan yazılım kodunu bozmamayı, hasar vermemeyi veya değiştirmemeyi;
 • Site veya ilgili bir altyapı üzerinde makul olmayan veya orantısız yoğunluğa yol açması muhtemel herhangi bir işlem yapmamayı;
 • Her ne araçla olursa olsun, Ağlarımızdan herhangi birinden izinsiz bir erişim almamayı veya almaya çalışmamayı.
 • Legrand grubu, diğer hakları saklı kalmak koşuluyla (yasal veya başka sebepli haklar), mevcut kullanım koşullarından birini ihlal ettiğiniz hükmüne varırsa, bu siteye erişiminizi reddetme (kendi takdirine göre) hakkını saklı tutar.


Legrand Grubu, bu sitede bulunan bilgileri, hizmetleri, ürünleri veya diğer unsurları önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda, iyileştirme, değiştirme veya siteyi kapatma hakkını saklı tutar.

Legrand Grubu, aynı zamanda, mevcut kullanım koşullarını herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar, değişiklikler sitede yayınlandığı andan itibaren geçerli olur. Bunun sonucunda, siteye erişmeye veya kullanmaya devam ederken, mevcut kullanım koşullarında yapılan değişiklikleri kabul etmiş olduğunuz kabul edilir.

Aşağıdaki konulardan birini mi arıyorsunuz?

Akıllı Ev Çözümleri

Katalog / Broşür

Nereden Satın Alabilirim?

Online Eğitim